Zwroty

 

Mam nadzieję, że Twoje zakupy DOBRO będą udane! Niemniej, masz 14 dni kalendarzowych na zwrot towaru od momentu jego otrzymania. Podstawą odstąpienia od umowy zawieranej na odległość jest wysłanie Formularza Zwrotu (do pobrania poniżej) na mail sklep@dobrojewellery.com i dołączenie jego oryginału z Twoim podpisem oraz z paragonem z kasy fiskalnej pochodzącej ze sklepu DOBRO Jewellery do przesyłki. 

Pamiętaj, że produkt nie może mieć na sobie śladów używania i musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, z nieodpieczętowaną plombą. Zwroty należy wysyłać pod adres podany w Regulaminie Sklepu. 

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane "na zamówienie" oraz karty podarunkowe. Ewentualną wymianę produktów ustalaj ze mną indywidualnie w ciągu 14 dni od zakupu, kontaktując się pod sklep@dobrojewellery.com.

 

W dniach 23.12-3.01 świętujemy i pracownia pozostaje zamknięta :) Podstawą odstąpienia od umowy sprzedaży jest formularz zwrotu, który należy wysłać w ciągu 14 dni od otrzymania zakupu na mail sklep@dobrojewellery.com. Przesyłki pocztowe polecone i kurierskie, zawierające zwracane produkty proszę nadawać po 3.01. 

 

Formularz zwrotu do pobrania

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl