Wersje językowe

 
 
 

Handcrafted with LOVE

O PRACOWNI

 

DOBRO Jewellery to kameralna pracownia złotnicza powstała z miłości do dobrego designu i rzemieślniczej pracy. Jako projektantka dystansuję się wobec sezonowości w modzie na rzecz form unikalnych i ponadczasowo pięknych.

 

Ta niszowa markę biżuterii powstaje z potrzeby kreatywnej wolności i zaproponowania Ci jakościowej biżuterii, charakteryzującej się szlachetnością wykonania i bujnymi formami. Kluczowymi inspiracjami dla wszystkich kolekcji są skarby przywiezione z podróży, a symbolem marki jest słońce utrzymane w stylistyce vintage - znak niewymuszonej elegancji i permanentnych wakacji, na które chcę Cię zabrać.

 

DOBRO powstaje w duchu czułego luksusu - biżuteria tworzona jest wyłącznie na podstawie moich autorskich projektów i ze szlachetnych metali - srebra najwyższej próby 925 czule otoczonego grubą warstwą 24-karatowego złotaCiężar gatunkowy sygnowany przez DOBRO Jewellery to także bujne formy i szlachetna waga przedmiotów - tak, byś nosząc je czuła, że masz na sobie coś wyjątkowego.

 

By dostarczyć Ci najwyższą jakość produktów, współpracuję wyłącznie z lokalnymi, warszawskimi rzemieślnikami i producentami, których znam osobiście i cenię za talent i pasję, z jaką wykonują swoją pracę. Korzystam także ze srebra z recyklingu - tak, by biżuteria nie była jedynie piękna, ale również stworzona metodami możliwie przyjaznymi dla planety. Wysokiej klasy surowce pozostałe z produkcji wykorzystywane są w selekcji Zero Waste - tak, by nic się nie marnowało!

 

Jestem projektantką i wykwalifikowaną złotniczką. Każdą sztukę biżuterii tworzę własnoręcznie, przy wykorzystaniu klasycznych technik złotniczych w skąpanej w słońcu pracowni w Warszawie. Począwszy od pracochłonnego wyrzeźbienia pierwotnego modelu w wosku, aż po nadanie finalnego blasku - wszystkie procesy wykonywane są ręcznie. Tworzenie biżuterii metodami rzemieślniczymi to praca pełna pyłu w powietrzu, dłoni poparzonych lutowaniem i czarnych od pasty polerskiej. Wszystko po to, by w każdym DOBRU zamknąć pasję tworzenia i całą masę serca. 

 

Wierzę, że dobry design jest czymś więcej niż blaskiem na kobiecym dekolcie czy dłoniach, to także komfort korzystania z danego przedmiotu. W każdą sztukę biżuterii wkładam wiele serca i godzin rzemieślniczej pracy, zwracając szczególną uwagę na miękkie wykończenie. Lustrzany poler uzyskuję w pełni ręcznymi metodami - każda sztuka biżuterii to finalnie kilka, lub kilkanaście godzin rzemieślniczej pracy. Zależy mi na tym, by te błyszczące, obłe formy nie tylko pięknie się prezentowały, ale także miękko otulały Twoje ciało.

 

Mam nadzieję, że DOBRO sprawi Ci wiele przyjemności i będzie piękni na Tobie lśniło!

 

Kasia Dobrowolska


 

 

 

Więcej o jakości biżuterii DOBRO dowiesz się w zakładce o pielęgnacji biżuterii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl