Wersje językowe

 
 
 

Twoja biżuteria stworzona zostanie z miłością do rzemiosła w słonecznej warszawskiej pracowni :)

Kampania

Premierowa kolekcja L’Avventura jest symboliczną podróżą po pełnym estetycznego bogactwa świecie Basenu Morza Śródziemnego, przygodą, dziejącą się gdzieś między Sycylią a Izraelem. Inspiracją dla nazwy był film Michelangelo Antonioniego o tym samym tytule.

Każdy przedmiot z L’Avventury jest pocztówką z równoległego świata, gdzie zawsze świeci słońce. Choć prace zaczęłam wiele miesięcy wcześniej, nie bez znaczenia był fakt, że kolekcję dopracowywałam podczas lockdownu, gdy o podróżach mogliśmy jedynie pomarzyć. Inspiracją dla biżuterii stały się motywy, które nieustannie mnie poruszają: od przepychu barokowych kościołów w Palermo po piasek tak rozgrzany dumnym słońcem Haify, że tylko najodważniejsi udadzą się po wędrówkę po plaży. Moja wyobraźnia wychowała się na włoskim kinie lat 60. i florenckiej Galerii Uffizi, myślę, że te wpływy również widać w produktach.

Wśród inspiracji można znaleźć motywy takie jak obfity kształt dojrzalej pomarańczy, morskie fale, przedmioty wyrzucone na brzeg oceanu czy spektakularne, lśniące w słońcu gąsienice – temat zaczerpnięty z flamandzkiego malarstwa. Kluczowym produktem w kolekcji jest Sun Medallion, kształt słońca zainspirowany został wzornictwem Ludwika XIV oraz symbolem Sycylii, Triskelionem. Wszystkie te pomysły zostały przełożone na dekoracyjny język rzemiosła tak, by budzić skojarzenia z antyczną, pełną blasku biżuterią śródziemnomorską i zmysłowymi wieczorami pełnymi Dolce Far Niente. Ramę dla kolekcji stanowi nastrojowa sesja osadzona w neorenesansowej estetyce.


Photography: Maria Biel / Open Space Paris

Model: Karina Kurzacz / Model Plus Warsaw

Make Up Artist: Anna Sokołowska

Styling: Karol Młodziński / Art Faces Warsaw


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl