Wersje językowe

 
 
 
Zamówienia gwiazdkowe z gwarancją dostawy na święta przyjmujemy do 6.12

Zapisz się na nasz NEWSLETTER by otrzymać 50PLN na swoje pierwsze zakupy

Kampania

Premierowa kolekcja L’Avventura jest symboliczną podróżą po pełnym estetycznego bogactwa świecie Basenu Morza Śródziemnego, przygodą, dziejącą się gdzieś między Sycylią a Izraelem. Inspiracją dla nazwy był film Michelangelo Antonioniego o tym samym tytule.

Każdy przedmiot z L’Avventury jest pocztówką z równoległego świata, gdzie zawsze świeci słońce. Choć prace zaczęłam wiele miesięcy wcześniej, nie bez znaczenia był fakt, że kolekcję dopracowywałam podczas lockdownu, gdy o podróżach mogliśmy jedynie pomarzyć. Inspiracją dla biżuterii stały się motywy, które nieustannie mnie poruszają: od przepychu barokowych kościołów w Palermo po piasek tak rozgrzany dumnym słońcem Haify, że tylko najodważniejsi udadzą się po wędrówkę po plaży. Moja wyobraźnia wychowała się na włoskim kinie lat 60. i florenckiej Galerii Uffizi, myślę, że te wpływy również widać w produktach.

Wśród inspiracji można znaleźć motywy takie jak obfity kształt dojrzalej pomarańczy, morskie fale, przedmioty wyrzucone na brzeg oceanu czy spektakularne, lśniące w słońcu gąsienice – temat zaczerpnięty z flamandzkiego malarstwa. Kluczowym produktem w kolekcji jest Sun Medallion, kształt słońca zainspirowany został wzornictwem Ludwika XIV oraz symbolem Sycylii, Triskelionem. Wszystkie te pomysły zostały przełożone na dekoracyjny język rzemiosła tak, by budzić skojarzenia z antyczną, pełną blasku biżuterią śródziemnomorską i zmysłowymi wieczorami pełnymi Dolce Far Niente. Ramę dla kolekcji stanowi nastrojowa sesja osadzona w neorenesansowej estetyce.


Photography: Maria Biel / Open Space Paris

Model: Karina Kurzacz / Model Plus Warsaw

Make Up Artist: Anna Sokołowska

Styling: Karol Młodziński / Art Faces Warsaw


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl